ברכות

לאורית אבדור
אני מברך על החלטתך לחדש את פעילותך באומ"ץ בתום הפסקה ארוכה שנכפתה עליך מסיבות אישיות. בהתאם למסוכם עם מנכ"ל אומ"ץ, פליצ'ה פלד, המרכז את הפעילות של התוכנית החינוכית, את מצורפת לצוות הקבוע ותיטלי חלק בפעילות החינוכית של התנועה.
28/07/2015

לאבינועם שלום, אני מודה לך על הסכמתך לכהן כיועץ המשפטי של הנהלת תנועת אומ"ץ, במקומה של עו"ד דפנה איתן שסיימה את תפקידה בימים אלה. המינוי שלך יכנס לתוקף החל מ- 1 למרץ ש.ז. בתוקף תפקידך תייעץ להנהלה החדשה שאמורה להיבחר בקרוב, בכל הנושאים הקשורים להתנהלות תקינה של התנועה. במקביל, נסתייע בך גם בייעוץ משפטי לגבי פרויקטים שונים שבהם מטפלת אומ"ץ ככל שיאפשר לך זמנך. מתוך היכרות קרובה אתך ומעקב אחר פעילותך המשפטית המבורכת, אין לי ספק שתבצע את התפקיד החדש ביעילות, חריצות ונחישות. אני מאחל לך הצלחה.
25/02/2014


לבני שגיר, חבר הנהלת התנועה וגזבר
ברכות לבביות להולדת הנינה הבכורה
גדלו אותה למעשים טובים ואזרחות מופתית
מהנהלת אומץ וחברי התנועה
05/11/2013


לחברת הנהלת אומ"ץ
אראלה גולן ובני משפחתה
מזל טוב להולדת הנכד
הנהלת התנועה
10/03/2013

לעו"ד דנה נוף
ברכות למינוייך לתפקיד מרכזת מחוז הצפון של תנועת אומ"ץ
01/11/2012


לחבר הנהלת אומ"ץ בני שגיר
ברכות לבביות להולדת הנכד
הנהלת אומ"ץ וחברי התנועה
13/02/2012


 
לבני שגיר - חבר הנהלת אומ"ץ וגזבר התנועה
ברכות נאמנות ליום הולדתך ה-70
הנהלת אומ"ץ וחברי התנועה
20/01/2012


עו"ד דורון ברזילי ברכות לרגל בחירתך כראש לשכת עורכי דין
12/06/2011


לדלית סרברניק
חברת צוות פרוייקטים תנועת אומ"ץ
ברכות להולדת הנכד איתן, גדלוהו למעשים טובים.
29/03/2011


ONR TO OMETZ - הצדעה לעמוס כרמלי
26/03/2011
לעמוס היקר שלום,
התרגשתי עד דמעות עם כל הקהל הרב שמילא את אולם הסינמטק מתוכנית ההצדעה לפועלך. בעבודתך העיתונאית נגעת בנימים הרגישים ביותר של ההוויה הישראלית ומאז לא קמו לך יורשים. אני רואה חוט מקשר בין פועלך העיתונאי לבין פועלך הציבורי באומ"ץ ואני גא להימנות בתנועה ובהנהלה שאתה ממלא בה תפקיד כה נכבד. אני מאחל לך שתמשיך כך עוד שנים רבות, אנו זקוקים לך!
כל טוב ושבת שלום,
ד"ר יעקב קורי

לחברת הנהלת אומץ ד"ר יוספה שטיינר
ברכות לבביות להולדת הנכד
הנהלת אומ"ץ וחברי התנועה
15/03/2011


עורכת דין נאוה טמיר נתמנתה כיועצת המשפטית של מחוז הצפון
06/10/2010
עורכת הדין נאוה טמיר התמנתה אתמול לתפקיד היועצת המשפטית של מחוז הצפון במקומו של עורך הדין מאיר הפלר שנפטר לפני כחודש. הנהלת אומ"ץ איחלה לה הצלחה במילוי תפקידה. טמיר תשמש גם כחברת הצוות המשפטי הארצי של התנועה.
חברי הנהלת מחוז הצפון, יו"ר עמוס כרמלי והמרכזת רות כהן מאחלים לך הצלחה ומברכים אותך מכל הלב.לחברת הצוות המשפטי של מחוז הצפון
עו"ד נאוה טמיר
מזל טוב לך ולמשפחתך
לנשואי בתך עדי
הנהלת אומ"ץ  וחברי התנועה.
02/05/2010 ל"ג בעומר תש"ע 


לחברנו מאיר הפלר  
ברכות לבביות ללידת הנכד השני יותם
המשך במלאכה באומ"ץ
אומ"ץ ההנהלה והחברים 
10/04/2010


לכל חברי אומ"ץ ואוהדיה
ברכת חג חרות שמח
בתקווה שנצא מהשיעבוד של השחיתות
וכוחות האור יגברו על כוחות החושך
אריה אבנרי פליצ'ה פלד
יו"ר       מנכ"ל
פסח תש"עליו"ר לשעבר של מזכירות אומ"ץ
אריה (לייבו) ליבנה ולזיוה
מזל-טוב להולדת נכדתכם הבכורה
02/08/2009מזל טוב כפול והרבה הרבה ברכות לכל בני משפחת כהן להולדת נטע

נכדה - לרותי - מרכזת מחוז הצפון
בת   - ליואב (בנה של רותי) - חבר ותיק בתנועת אומ"ץ
18/07/2009


לאורית אבדור
חברת הנהלת אומ"ץ
מזל-טוב וברכות מקרב לב להולדת נכדך הבכור אריאל
06/06/2009


לעמוס כרמלי
יו"ר מחוז הצפון
הנהלת תנועת אומ"ץ וחבריה
מברכים אותך לרגל קבלת "אות התקשורת 2009" על מפעל חיים
וגאים בהישגיך
17/05/2009

לחנה לב
אחראית קשרי חברים
ברכות חמות והרבה מזל-טוב להולדת נכדך נעם
12/05/2009


ברכה לחברי תנועת אומ"ץ אילנה ירימי וד"ר יעקב ניר - 05/04/2009
אילנה ויענקלה' היקרים,
עם סיומו המוצלח של החלק הראשון במערכה הציבורית והמשפטית לסילוקו של ראש עירית רחובות שוקי פורר מתפקידו בשל עבירת קלון שנגזרה עליו, אני מוצא לנכון להרים על נס את פעילותו של סניף רחובות של  אומ"ץ שהיה אחד הצירים המרכזיים בפעילות זו.
כראשי הסניף הרחבותי פעלתם בנחישות וללא לאות מול הרשויות המשפטיות המקרטעות ובקרב תושבי העיר כדי להחדיר את המודעות שפורר הוא שליח ציבור לדבר עבירה שמעד כמה פעמים ועד כה לא נתן את הדין על מעלליו.
לא הרמם ידיים כאשר טחנות הצדק לא החלו בכלל לטחון וכאשר הוא הועמד לדין בשעה שגיליתם יוזמה ברוכה כדי להאיץ את  תהליך טחינת הצדק.
בזכותכם חשפה אומ"ץ את העובדה שפורר הורשע כבר בעבר בפרשת חשבוניות המס הפיקטיביות שהליכוד הנפיק באחת ממערכת הבחירות המוניציפאליות שבהן  גילה פורר פעילות לא ראויה.
ההחלטה להביא לסיום תקופת כהונתו של פורר מחמת קלון אינה סוף פסוק.
הוא עלול לנקוט בצעדים משפטיים שונים כדי לחזור ועליכם לעמוד על המשמר כדי לחסום את החתול להמשיך לזלול מהשמנת העירונית שהחמיצה בתקופת כהונתו ואנחנו נושיט לכם את כל הסיוע הדרוש.
כה לחי וחג שמח,
אריה אבנרי, יו"ר הנהלת אומ"ץ


לחברת התנועה רבקה כהן
ברכות מקרב לב להולדת נכדתך גלי
 

 

אל חברי תנועת אומ"ץ,
בפרוס השנה החדשה, אני רוצה לברך כל אחת ואחד מכם ואת בני משפחותיכם בברכת  שנה טובה יותר, שנה שבה יעלה בידינו לממש את מטרות התנועה לטובת העם והמדינה.
בשנה החולפת, שנת החמש להקמתה של אומ"ץ, רשמנו לעצמנו הישגים נכבדים במאבקים הבלתי מתפשרים שניהלנו נגד השחיתות השלטונית הגואה.
התפטרותו של ראש הממשלה, אהוד אולמרט, נזקפת במידה בלתי מבוטלת לזכותנו. גם בחשיפת מעלליו של שר האוצר לשעבר, אברהם הירשזון, היה לנו חלק נכבד ויש דוגמאות נוספות.
גם בתחום המאבק בתופעה המאוסה של ההון והשלטון הוכיחה אומ"ץ התמדה ונחישות והיו לכך תוצאות טובות שמנעו זליגת מאות מליוני שקלים מהקופה הציבורית.
הכרזנו על השנה הנוכחית כ"שנת ביעור השחיתות המוניציפאלית" לקראת הבחירות הקרובות לעיריות ולרשויות המקומיות. נדמה לי שהיה לנו חלק בלתי מבוטל בחשיפת אסופת עבירות פליליות, פגיעות בטוהר המידות ורמיסת כללי המנהל התקין  בשורה של ישובים ברחבי המינה.
בתחום זה בלט הסניף הצפוני של התנועה, שעלה חזק על המפה שלנו, וכיום רשומים בו כשליש מכלל חברי התנועה, כ-200 חברים.
אסור לנו לנוח על זרי הדפנה. המלאכה עוד רבה. השחיתות "חוגגת" בכל מגזרי המשק והחברה.
נמשיך במלוא התנופה במלאכת הקודש ההתנדבותית שלנו. לשם כך יהיה צורך להרחיב את השורות של חברי התנועה ולהעמיק את גיוס המשאבים.
את עיקר המלאכה עשו בשנה החולפת קומץ של חברים וצוות מצומצם ביותר של עובדים. אני מודה לכל אחד מהם. אין זו השעה לציין שמות. הם מפורטים בחוברת שפירסמנו לקראת האירוע החגיגי. כל חבר מוזמן לעיין בה.   
אני פונה אל כל חברי התנועה בבקשה להטות שכם לביצור המאגר האנושי וליציקת תשתית כלכלית.
ולבסוף, אני ממליץ לכם לגלוש בקביעות באתר החדש והמשודרג שלנו, הפועל במתכונת של אתר חדשות, ולהפיץ את האתר בקרב חבריכם ובקרב גורמים שמן הראוי שיחשפו לפעילות שלנו.
שנה טובה וטהורה,
אריה אבנרי 
עמוס היקר,
15/07/08
אני רוצה לברך אותך על בחירתך אתמול כיו"ר מחוז הצפון של אומ"ץ.
למרות התקופה הקצרה יחסית שבה פועל המחוז באמצעים דלים וללא משרד (שממוקם באורח זמני בבביתה של רותי) הצליח להכות שורשים בתנועה וכיום חברים בו למעלה משליש מכלל החברים.
יש לנו ציפיות רבות ממך בשל יכולתך וקשריך להפוך את הסניף לגורם מרכזי בצפון המדינה ולבצע מהלכים רבי משמעות ברוח המטרות של אומ"ץ. לשם כך יהיה צורך לגייס חברים מתנדבים בכל ערי הצפון והישובים הגדלים ובעיקר משאבים כספיים שיאפשרו לנו לשכור משרדים בחיפה ולהפעיל את הסניף בצורה מכובדת ומסודרת.
אנחנו סומכים עליך בכל. מנכ"ל התנועה פליצה פלד, הגזבר הארצי בני שגיר, היועץ המשפטי של המחוז עורך הדין חיים נתיב ומרכזת המחוז רות כהן יסייעו לך בכל דרך. כמובן שחברי ההנהלה החדשה של המחוז חנה אטלי, אלי לוי , ד"ר יעקב קורי וד"ר עודד שוסרד יהיו לצידך כל הזמן ויבצעו את המטלות שהטלנו עליהם.
אני מאחל לך הצלחה במילוי תפקידך שמאפשר לך להשתתף באורח אוטומטי כמשקיף בישיבות של ההנהלה הארצית של אומ"ץ ומצפה לשיתוף פעולה פורה בינינו לטובת העם והמדינה.

שנה טובה
בברכה נאמנה ובחברות אמת
אריה אבנריאריה אבנרי, אורית אבדור, חנה אטלי, יעל ארצי, אראלה גולן, ד"ר ישראל גלעדי, אילנה דלפרי, עו"ד מישל חדאד, אורן טוקטלי, ד"ר רן כוחן, עו"ד חיים נתיב, מעוזיה סגל, בני שגיר.

ברכות חמות לבחירתכם כחברי ההנהלה ע"י חברי תנועת אומ"ץ,
באסיפה הכללית שהתקיימה ב-4 בספטמבר 2008

 
מי אנחנו
אומ"ץ - כרטיס ביקור
חזון ומטרות
מוסדות נבחרים
בעלי תפקידים
מחוז צפון
מחוז דרום
מחוז ירושלים
תקנון
מועצה ציבורית
פעילות פנימית
הודעות שוטפות
טופס תשלום דמי חבר
ברכות
פרוטוקול אסיפה כללית
נ.צ. לדמוקרטיה
שלח לחבר הדפס מפת אתר
English שאלות קישורים
office@ometz.org.il פקס 03-5600469 טלפון 03-5605588 לבונטין 12, ת.ד. 191 תל אביב מיקוד 61001
אפשר להפיץ דף זה באמצעות דואר אלקטרוני, לשמור במחשב האישי, להוריד משרת אינטרנט ולהציגו בפני קהל. כל זאת מבלי לשנות או לפגוע במבנה הדף. על דף זה חלים חוקי זכויות יוצרים. אין לערוך אותו ו/או לעשות בו כל שימוש שלא למטרות שלשמן נועד.
עורכת האתר: רות כהן, דוברת תנועת אומ"ץ.
© כל הזכויות שמורות לתנועת אומ"ץ.