אומ"ץ - כרטיס ביקור

אומ"ץ הינה התנועה היחידה בארץ המשלבת  פעילות למען מנהל תקין וטוהר מידות בעת ובעונה אחת עם סיוע לגופים חברתיים, אוכלוסיות חלשות וארגוני נכים ונפגעים למיניהם.

שילוב ייחודי זה מתאפשר ע"י פעילות בשני מסלולים מקבילים כאשר נקודת המוצא שלנו הינה, שכספי הציבור לא יזרמו לכיסיהם של איילי הון פרטיים, נבחרי ציבור מושחתים, ועובדי ציבור תאבי בצע. במקום זאת יועברו הכספים הללו ליעדים חברתיים, סוציאליים ולתקון עוולות.

 

הפעילות הכפולה של אומ"ץ הינה גם בתחום המשפטי: במקביל אנו פועלים למען שוויון בפני החוק ובלימת התופעה של צדק מועדף למיוחסים וצדק מסוג אחר להמוני העם.

אומ"ץ שמה דגשים על נושא הרפואה ובריאות הציבור. בתחום זה אנו פועלים לפתרון מצוקת האשפוז, עיבוי סל התרופות ומעל הכול לרפואה שוויונית על מנת למנוע "רפואה לעשירים" ורפואה אחרת להמוני העם.

 

אומ"ץ חרטה על דגלה את השמירה על גופי אכיפת החוק.

אנו מצפים לכך שהם יבצעו את מלאכתם נאמנה ולמטרה זו אנו מגישים להם את כל הסיוע הנדרש ומשמשים חיץ בינם לבין אלה המנסים לפגוע בהם ולסכל את פעילותם.

 

אומ"ץ פועלת ללא מורא, ללא משוא פנים וללא תלות פוליטית.

 

אומ"ץ הוקמה בחודש יוני 2003 ע"י קבוצת אזרחים מכל גווני החברה והקשת הפוליטית שהחליטו להתנדב למען מטרות משותפות ומוסכמות, במטרה לשנות ולשפר את פניה של החברה הישראלית בכלל ואת אורחות חייהם של נבחרי הציבור בפרט. "הגרעין הקשה" של המייסדים כולל כמה חברים ותיקים שנמנו על עמותת "אמיתי" למנהל תקין וטוהר המידות שהוקמה בשנת 1990 והפסיקה את פעילותה כעבור עשור.

 

תנועת אומ"ץ כוללת כיום כ-200 חברים ברחבי הארץ, כולם מתנדבים (התנועה מעסיקה שתי עובדות בשכר). הסניף המרכזי של התנועה ממוקם בתל אביב וחולש על המרכז, הדרום ואזור ירושלים.

הסניף השני של התנועה ממוקם בחיפה וחולש על אזור המשתרע מחדרה ועד רמת הגולן.

 
מי אנחנו
אומ"ץ - כרטיס ביקור
חזון ומטרות
מוסדות נבחרים
בעלי תפקידים
מחוז צפון
תקנון
מועצה ציבורית
פעילות פנימית
נ.צ. לדמוקרטיה
שלח לחבר הדפס מפת אתר
English שאלות קישורים
office@ometz.org.il פקס 03-5600469 טלפון 03-5605588 דרך בגין 44, תל-אביב, מיקוד 6618360
אפשר להפיץ דף זה באמצעות דואר אלקטרוני, לשמור במחשב האישי, להוריד משרת אינטרנט ולהציגו בפני קהל. כל זאת מבלי לשנות או לפגוע במבנה הדף. על דף זה חלים חוקי זכויות יוצרים. אין לערוך אותו ו/או לעשות בו כל שימוש שלא למטרות שלשמן נועד.
עורכת האתר: מיכל אדר, דוברת תנועת אומ"ץ.
© כל הזכויות שמורות לתנועת אומ"ץ.