יומן פעילות - שוטף
הקמת צוות ייעודי למלחמה בשחיתות בשלטון המקומי - פנייה לכל הרשויות המקומיות וחברי המועצות
07/12/2017

ד"ר שמעון זילברשלג, יו"ר הועדה לתחום השלטון המקומי פונה לכל הרשויות המקומיות וחברי המועצות ומודיע על הקמת צוות ייעודי בתנועת אומ"ץ למלחמה בשחיתות בשלטון המקומי כדלקמן:

 

"בשנים האחרונות, הרשויות המקומיות הפכו למוקד של מעשי שחיתות מסוגים שונים כמו: שוחד, הטיית מכרזים, מינויים פסולים ועוד. חקירות והרשעות בשלטון המקומי נהיו דבר שבשגרה ופוגעים עמוקות באיכות השלטון המקומי ובאמון הציבור בו.

תנועת אומ"ץ הקימה לאחרונה צוות ייעודי שיטפל ביעילות ובנחישות בנושאים הקשורים בטוהר המידות של השלטון המקומי. אנו מתכוונים להילחם ללא פשרות בתופעות פסולות ברשויות המקומיות וליידע את הגורמים המתאימים בכל מידע הנראה לכאורה כעבירות שחיתות.

אנו פונים אליכם, חברי המועצה, אתם נבחרתם כשליחי ציבור ואמורים לשמש כחזית "שומרי הסף" ברשות המקומית. הציבור מצפה מכם להתוות את חזון הרשות ולבקר אותה. התקרבות מועד הבחירות המוניציפליות באוק' 2018, רק מדגישה את הצורך בפקיחת עיניים והשגחה על מינהל ציבורי תקין והחלטות מקצועיות.

תנועת אומ"ץ קוראת לכל חבר מועצה לשתף אותנו בכל מידע הנראה כפגיעה בטוהר המידות או ליקוי במינהל התקין ברשות המקומית. כוח המשימה שהקמנו לצורך כך מתחייב להתייחס לכל מידע שמגיע בכובד ראש וברצינות הראויה. הצוות יבדוק את הנושא כמיטב יכולתו ובמידה שייראה כמבוסס ואמין יועבר לטיפול מול הגורמים המתאימים.

לפניה אלינו נא כתבו ישירות למייל : mekomi@ometz.org.il והטיפול בפנייתכם יחל מידית. 
ניתן לפנות כמובן בעילום שם אם כי צירוף פרטי התקשרות יסייעו לנו מאוד בבדיקה דיסקרטית של הנושא איתכם."


לדף קודם  /  לראש הדף
 
יומן פעילות
שוטף
שנים קודמות
אומ"ץ התחום החברתי
אומ"ץ התחום הרפואי
אומ"ץ תחום השלטון המקומי
פרוייקט חינוכי
אומ"ץ תקשורתי
עתירות
פסקי דין
אירועים וכנסים
השקת הספר "אומץ לב"
המרכז לחקר השחיתות
שלח לחבר הדפס מפת אתר
English שאלות קישורים
office@ometz.org.il פקס 03-5600469 טלפון 03-5605588 לבונטין 12, ת.ד. 191 תל אביב מיקוד 61001
אפשר להפיץ דף זה באמצעות דואר אלקטרוני, לשמור במחשב האישי, להוריד משרת אינטרנט ולהציגו בפני קהל. כל זאת מבלי לשנות או לפגוע במבנה הדף. על דף זה חלים חוקי זכויות יוצרים. אין לערוך אותו ו/או לעשות בו כל שימוש שלא למטרות שלשמן נועד.
עורכת האתר: רות כהן, דוברת תנועת אומ"ץ.
© כל הזכויות שמורות לתנועת אומ"ץ.