יומן פעילות - שוטף
תגובת פלד פליצ'ה,יו"ר תנועת אומ"ץ בנושא הפיכתה של קבוצת הכדורגל הפועל עירוני ראשל"צ לעסק פרטי משפחתי של הבעלים אייל ברקוביץ
06/02/2018

תנועת אומ"ץ מגנה בחריפות את הפיכתה לכאורה של קבוצת הכדורגל הפועל עירוני ראשון לציון לעסק פרטי משפחתי של הבעלים אייל ברקוביץ, המשלם משכורות מופרזות לבני משפחתו ומקורביו, המועסקים בשלל תפקידים בקבוצה. חמור שבעתיים כשמדובר בעמותה עירונית של העירייה שהועברה לברקוביץ בידי ראש העירייה המתקצבת של קבוצה הכדורגל בכמיליון וחצי שקלים בשנה, ללא מפרע ומבלי לתהות לאן הולכים כספי הציבור המוזרמים על ידה לקבוצה.

 

מדובר כאן, לכאורה, על דפוס של שיתוף פעולה פסול בין עמותה עירונית הממומנת מכספי ציבור והמהווה חלק בלתי נפרד מהעירייה שניתנה למר ברקוביץ מסיבות לא ענייניות וללא מכרז כדין, לבין קבוצת כדורגל עירונית שבעליה עושים בקבוצה כבשלהם, ללא כחל וסרק וללא פיקוח על מינהל תקין ושמירת האינטרס הציבורי ע"י מי שאחראים לכך על פי חוק.

על פניו נראה, כי עסקינן בהתנהגות כוללת המנוגדת בעליל לדין, הן של העירייה והן של העמותה העירונית, נפוטיזם, תשלום משכורות מופרזות ועוד.

 

תנועת אומ"ץ מצפה מהגורמים הרלוונטיים לבדוק את הנושא באופן מעמיק ובמידת הצורך לנקוט בכל הצעדים המתבקשים ע"פ דין.


לדף קודם  /  לראש הדף
 
יומן פעילות
שוטף
שנים קודמות
אומ"ץ התחום החברתי
אומ"ץ התחום הרפואי
אומ"ץ תחום השלטון המקומי
פרוייקט חינוכי
אומ"ץ תקשורתי
עתירות
פסקי דין
אירועים וכנסים
השקת הספר "אומץ לב"
המרכז לחקר השחיתות
שלח לחבר הדפס מפת אתר
English שאלות קישורים
office@ometz.org.il פקס 03-5600469 טלפון 03-5605588 לבונטין 12, ת.ד. 191 תל אביב מיקוד 61001
אפשר להפיץ דף זה באמצעות דואר אלקטרוני, לשמור במחשב האישי, להוריד משרת אינטרנט ולהציגו בפני קהל. כל זאת מבלי לשנות או לפגוע במבנה הדף. על דף זה חלים חוקי זכויות יוצרים. אין לערוך אותו ו/או לעשות בו כל שימוש שלא למטרות שלשמן נועד.
עורכת האתר: רות כהן, דוברת תנועת אומ"ץ.
© כל הזכויות שמורות לתנועת אומ"ץ.