יומן פעילות - שוטף
אומ"ץ פונה לרה"מ ולחברי הוועדה המייעצת בקריאה גדולה נוספת כי מינוי שירות נציב המדינה יעשה בהליכי בחירה הולמים שקופים וראויים
27/02/2018

אומ"ץ פונה בדחיפות לראש הממשלה, מר בנימין נתניהו ולחברי הוועדה המייעצת למינוי נציב שירות המדינה בעקבות ההודעה בתקשורת על ההחלטה לקיים מהיום להיום את הדיון במינוי נציב/נציבת שרות המדינה הבא/ה, בקריאה גדולה נוספת, למנות לתפקיד אדם בעל שיעור קומה, עתיר ידע, כישורי מנהיגות וניסיון רב-היקף בניהול גוף ציבורי גדול. יש לבחור לתפקיד אדם המתאים להשלמת הרפורמות הארגוניות הנדרשות, לחיזוק עמוד השדרה המקצועי והניהולי של השירות הציבורי ולשינוי ערכי ויסודי שיקרין וישפיע על איכות תפקודם של משרדי הממשלה ועובדי המדינה. 
מן הראוי כי מינוי הנציב ייעשה בהליכי בחירה ההולמים תרבות מנהלית ציבורית ראויה המתאפיינת בשקיפות ובמיצוי פוטנציאל המועמדים העונים על דרישות משרה רמה זו.
 


לדף קודם  /  לראש הדף
 
יומן פעילות
שוטף
שנים קודמות
אומ"ץ התחום החברתי
אומ"ץ התחום הרפואי
אומ"ץ תחום השלטון המקומי
פרוייקט חינוכי
אומ"ץ תקשורתי
עתירות
פסקי דין
אירועים וכנסים
השקת הספר "אומץ לב"
המרכז לחקר השחיתות
שלח לחבר הדפס מפת אתר
English שאלות קישורים
office@ometz.org.il פקס 03-5600469 טלפון 03-5605588 לבונטין 12, ת.ד. 191 תל אביב מיקוד 61001
אפשר להפיץ דף זה באמצעות דואר אלקטרוני, לשמור במחשב האישי, להוריד משרת אינטרנט ולהציגו בפני קהל. כל זאת מבלי לשנות או לפגוע במבנה הדף. על דף זה חלים חוקי זכויות יוצרים. אין לערוך אותו ו/או לעשות בו כל שימוש שלא למטרות שלשמן נועד.
עורכת האתר: רות כהן, דוברת תנועת אומ"ץ.
© כל הזכויות שמורות לתנועת אומ"ץ.