יומן פעילות - שוטף
אומ"ץ פנתה ללשכת עורכי הדין בבקשה לבדוק התנהלותו של עו"ד שלמה דרעי
08/11/2015

בפנייה של תנועת אומ"ץ אל לשכת עורכי הדין כותב שאול שני הממונה על תחום הפרוייקטים:
עו"ד שלמה דרעי שהיה עד הגנה מרכזי במשפטו של אחיו אריה דרעי , שיקר בעדותו במשטרה ובבית המשפט , עסק בשיבוש החקירה הרגישה ממש מראשיתה ולמעשי השחיתות שלו ניתן ביטוי ברור בפסק הדין המרשיע שכתבו השופטים יעקב צמח ז"ל, מרים נאור ומוסיה ארד.
על עו"ד דרעי ועל "שותפו" שמואל ויינברג כתבו השופטים בהכרעת הדין בין היתר:
"לאיסוף עדויות כאלה מגיעים שליחי נאשם 1 לניו יורק ופותחים במסע רחב מימדים, מתוכנן ומתוחכם, שעליו ינצחו עו"ד שלמה דרעי ושמואל ויינברג ... הפירות הראשונים היו חמשת תצהירי התמיכה בגרסת שר הפנים לשעבר, במהרה יתברר כי מדובר בגרסה שהומצאה וחמשת התצהירים – תצהירי כזב הם".
גם במשפט הדיבה נגד "ידיעות אחרונות" הזכירו השופטים כי עו"ד שלמה דרעי בתצהיר גילוי מסמכים שיקר והציגו אותו כעו"ד שאין להאמין לדבריו.
תנועת אומ"ץ סבורה כי מעבר לאי כשירותו המוסרית של עו"ד שלמה דרעי לעסוק בפעילות בשירות הציבורי על לשכת עורכי הדין להידרש להתנהלותו של שלמה דרעי כעו"ד ולנקוט בצעדים המתבקשים.
 

לדף קודם  /  לראש הדף
 
יומן פעילות
שוטף
שנים קודמות
אומ"ץ התחום החברתי
אומ"ץ התחום הרפואי
אומ"ץ תחום השלטון המקומי
פרוייקט חינוכי
אומ"ץ תקשורתי
עתירות
פסקי דין
אירועים וכנסים
השקת הספר "אומץ לב"
המרכז לחקר השחיתות
שלח לחבר הדפס מפת אתר
English שאלות קישורים
office@ometz.org.il פקס 03-5600469 טלפון 03-5605588 דרך בגין 44, תל-אביב, מיקוד 6618360
אפשר להפיץ דף זה באמצעות דואר אלקטרוני, לשמור במחשב האישי, להוריד משרת אינטרנט ולהציגו בפני קהל. כל זאת מבלי לשנות או לפגוע במבנה הדף. על דף זה חלים חוקי זכויות יוצרים. אין לערוך אותו ו/או לעשות בו כל שימוש שלא למטרות שלשמן נועד.
עורכת האתר: מיכל אדר, דוברת תנועת אומ"ץ.
© כל הזכויות שמורות לתנועת אומ"ץ.