יומן פעילות - שוטף
אומ"ץ: אירועי פשיעה באמל"ח- אשדוד
26/04/2015

בפנייה של תנועת אומ"ץ אל ניצב יורם הלוי כותבת עו"ד אילנית שומרון חברת הצוות המשפטי בתנועה:
תנועת אומץ עוקבת בדאגה אחר אירועי הפשיעה החמורים מהחודש האחרון באשדוד אשר הולכים וגוברים מדי יום.
בחודש האחרון נמנו אירועים חריגים וחמורים ובהם אירוע ירי באזור הסיטי, השלכת רימון למכונית חונה באזור הסיטי, אירוע ירי נוסף באזור ח' בעיר והצתת מכונית ברובע י"א- והכל כאמור, באזורים הומי אדם, מרכז העיר החמישית בגודלה בארץ, אשדוד.
תושבי העיר אשר מלינים על המצב המתדרדר טוענים כי חשים בחוסר בטחון אישי מוחלט. לתנועת אומץ נודע כי תחושה זו מתקיימת גם בקרב הנהגת העיר אשר מצדה פועלת בסמכויותיה לאכוף למשל עברייני בניה (גם אתמול בתחקיר ערוץ 2 בענין רמי לוי, נודע כי עירית אשדוד עושה מלאכתה באכיפה) ולפיכך, נדמה כי גם הנהגת העיר, מצפה מהמשטרה, בתחומה, לפעול במסגרת תפקידה המחייב למיגור הפשע ולאכוף את החוק. במקום זאת, מדי יום עוד ועוד מקרי פשע מתרחשים וחוסר האונים גובר.
תנועת אומץ כבר פנתה למכותבי, באשר להתנהלות משטרת אשדוד בענייננו של מר. אליהו מימון שנחבל בנסיבות תקיפה חמורה ואשר תוקפיו לא הועמדו לדין עד היום וזאת מאז שהותקף בחודש פברואר 2013. וזו רק תזכורת ודוגמא באשר להתנהלות משטרת אשדוד באין תוצאה בטיפולה/אי טיפולה בפשע ובאלימות.
אלא שמכתבנו זה, הנו בעקבות עליה חדה ומדאיגה של פשע חמור אשר מתרחש בימים אלו ממש, ומסכן חיי אדם במרכז העיר, מעיב על שגרת החיים בה, ונדמה שאין אכיפה ממשית והנה כי במהלך חודש ימים פעילות הטרור העבריינית רק הולכת ומתגברת.
נא התערבותך הדחופה וטיפולך האישי בנושא על מנת להביא למעצרים (דבר שכחודש לא ידוע כי נעשה ו/או פוענח ולו אחד ממקרי הפשע, וגם לו היה, הרי שהפשע ממשיך להתעצם ברחובות העיר) ולהשיב את השקט ואת הסדר ואיכות החיים לתושבי העיר אשדוד.
 

לדף קודם  /  לראש הדף
 
יומן פעילות
שוטף
שנים קודמות
אומ"ץ התחום החברתי
אומ"ץ התחום הרפואי
אומ"ץ תחום השלטון המקומי
פרוייקט חינוכי
אומ"ץ תקשורתי
עתירות
פסקי דין
אירועים וכנסים
השקת הספר "אומץ לב"
המרכז לחקר השחיתות
שלח לחבר הדפס מפת אתר
English שאלות קישורים
office@ometz.org.il פקס 03-5600469 טלפון 03-5605588 דרך בגין 44, תל-אביב, מיקוד 6618360
אפשר להפיץ דף זה באמצעות דואר אלקטרוני, לשמור במחשב האישי, להוריד משרת אינטרנט ולהציגו בפני קהל. כל זאת מבלי לשנות או לפגוע במבנה הדף. על דף זה חלים חוקי זכויות יוצרים. אין לערוך אותו ו/או לעשות בו כל שימוש שלא למטרות שלשמן נועד.
עורכת האתר: מיכל אדר, דוברת תנועת אומ"ץ.
© כל הזכויות שמורות לתנועת אומ"ץ.