יומן פעילות - שוטף
תנועת אומ"ץ פנתה למבקר המדינה בבקשה לבטל לאלתר מינוי סגן ראש עיר חמישי בשכר בעיריית פתח תקווה
22/05/2012

בפנייה של תנועת אומ"ץ אל מבקר המדינה כותב יו"ר הנהלת התנועה אריה אבנרי:
יו"ר וועדת הביקורת של עיריית פ"ת, מר נפתלי כהן, שיגר בימים אלו מכתב חריף אל ראש עיריית פ"ת, מר יצחק אוחיון, בו הוא כובל על כוונתו למנות את חבר מועצת העיר, איתי שונשיין, כסגן ראש עיר חמישי בשכר.
יו"ר וועדת הביקורת טען במכתבו בהקשר לכך: "נוכח התנהלותך בנושא לא ניתן להתעלם מן התחושה הקשה כי ככל הנראה נראה שאתה מבקש לתת מעין שוחד פוליטי לנבחרי הציבור, בזכות תואר ריק מתוכן וללא סמכויות תוך קניית שלטון בכסף ע"ח הקופה הציבורית אותה עשית הפקר, על מנת להבטיח את תמיכתם במועמדותך בבחירות 2013".
עוד טען מר כהן בפנייתו: "מבחינת העובדות והשתלשלות האירועים בשלושת החודשים האחרונים, לא ניתן שלא לחוש כי מטרת המינוי הינה "לתפור", פשוטו כמשמעו, ג'וב בשכר ע"ח הקופה הציבורית למר איתי שונשיין, תוך עקיפת הנחיות  משרד הפנים ופסילתו של מר שונשיין, ע"י משרד הפנים מלהתמנות לתפקיד מנהל אגף הנוער בעירייה בשכר. אין ספק כי משרד הפנים יצטרך לתת דעתו על נסיבות פסילתו של מר שונשיין במכרז לניהול אגף הנוער בשכר ובסמיכות לגמרי לא מקרית את "הפיצוי" אשר  ניתן לו ע"ח כספי התושבים במינויו כסגן ראש עיר בשכר".
אנו פונים אליך בבקשה שמשרד מבקר המדינה יפעל לאלתר לביטול המינוי.

לדף קודם  /  לראש הדף
 
יומן פעילות
שוטף
שנים קודמות
אומ"ץ התחום החברתי
אומ"ץ התחום הרפואי
אומ"ץ תחום השלטון המקומי
פרוייקט חינוכי
אומ"ץ תקשורתי
עתירות
פסקי דין
אירועים וכנסים
השקת הספר "אומץ לב"
המרכז לחקר השחיתות
שלח לחבר הדפס מפת אתר
English שאלות קישורים
office@ometz.org.il פקס 03-5600469 טלפון 03-5605588 דרך בגין 44, תל-אביב, מיקוד 6618360
אפשר להפיץ דף זה באמצעות דואר אלקטרוני, לשמור במחשב האישי, להוריד משרת אינטרנט ולהציגו בפני קהל. כל זאת מבלי לשנות או לפגוע במבנה הדף. על דף זה חלים חוקי זכויות יוצרים. אין לערוך אותו ו/או לעשות בו כל שימוש שלא למטרות שלשמן נועד.
עורכת האתר: מיכל אדר, דוברת תנועת אומ"ץ.
© כל הזכויות שמורות לתנועת אומ"ץ.